Menu Close

Tradicinių šokių šventė „Patrepsynos”

2017 m. balandžio 24 d. 17.00 val. Šilų Paberžės piliakalnio slėnyje vyko mūsų darželio bendruomenės tradicinių šokių šventė „Patrepsynos”.

Unikali etninės kultūros akcija „Visa Lietuva šoka” auga!

Svečiuose pas „Šiliukus” šoko visas „Lakštingalėlės” darželis. Linksmai šventėme pavasarį! Net ir saulutė nepagailėjo savo šiltų spindulių!

Renginio scenarijų ruošė ir šventę vedė Jurga Roličienė, Šilų skyriaus meninio ugdymo mokytoja. Vaikus  šokti mokė ir jų šokius parengė Jūratė Juzėnienė, meninio ugdymo mokytoja. Renginio koordinatorė – Jelena Pauplienė, Šilų skyriaus vadovė. Už aparatūros montavimą buvo atsakingas Egidijus Pauplys, direktorės pavaduotojas ugdymui.

„Žaismingasis triušiukas” suorganizavo vaikams linksmą šokį, sudomino vaikus ir jų tėvus:  supuoklėmis, kiaušinių ridenimu, medžio puošimu, „žuvyčių gaudymu”, ėjimu netradiciniais medžio batais ir kitais atrakcionais.

Dėkojame  „Šilų” kaimo kapelai, kuri nuotaikingai grojo, dainavo ir suteikė dalyviams daug džiugių emocijų. Dėkojame ugdytiniams, jų tėveliams, pedagogams – visiems, kurie nepabijojo blogo oro ir atvyko į šventę!

{gallery}Patrepsynos{/gallery}

Skip to content