Jonavos rajono mokyklų, vykdančių ikimokyklinį ir priešmokyklinį ugdymą, šventė – festivalis „Tėviškei ir pavasariui „, kuriame dalyvavo mūsų lakštingaliukai ir skyriaus „Šilelis” vaikai. Labai didžiuojamės visais, vaikučiai puikiai pasirodė! 
Tariame AČIŪ Jonavos vaikų lopšelio-darželio „Žilvitis” komandai!
už nuotaikingą, linksmą ir muzikalų renginį! ![]()










