Sausio 23 d. Jonavos vaikų lopšelyje-darželyje „Bitutė” vyko rajoninė priešmokyklinio amžiaus vaikų konferencija „Mano STEAM projektas”, kurios tikslas – skatinti aktyvų ir efektyvų mokinių bendradarbiavimą ir komunikavimą dalijantis gerąja STEAM projektinės veiklos patirtimi.
Pačius tikriausius ir rimčiausius pranešimus konferencijoje pristatė ir mūsų darželio priešmokyklinukų komandos: 3gr. vaikai Marija ir Domas „Klijų gamyba iš bulvių krakmolo”, 12gr. vaikai Amelija, Radvilas ir Benas „Popieriaus perdirbimas”.





