Menu Close

Kūrybinis pleneras „Piešiu meilės juostą mamai”

2017 m. gegužės 3 d. 10.30 val. prie naujos sporto arenos personažai: „saulutė”, „musė”, „karvutės” ir „klounas” pakvietė susirinkusius ikimokyklinukus, pradinukus ir progimnazijų bei gimnazijų moksleivius į kūrybinį plenerą „Piešiu meilės juostą mamai’, kuris vyko jau šeštą kartą mūsų įstaigos pedagogų iniciatyva. Šiais metais šis renginys siekia rekordo: Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečio ilgiausiai juostai nupiešti.
Renginio svečiai: Jonavos rajono savivaldybės tarybos narys, laikinai einantis mero pareigas Eugenijus Sabutis ir švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Vytautas Žebrauskas, dalyvavusioms ugdymo įstaigoms, įteikė Jonavos rajono savivaldybės padėkas. Taip pat plenere dalyvavo Jonavos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja – Vijolė Šadauskienė, Jonavos švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Vilma Dobrovolskienė, Jonavos rajono savivaldybės kūno kultūros ir sporto skyriaus centro direktorė Regina Stupurienė, seimo nario Rimanto Sinkevičiaus padėjėja – Laima Slovikienė.
Norime pasidžiaugti ir padėkoti naujai prisijungusioms mokykloms:  Jonavos jaunimo mokyklos, R. Samulevičiaus ir J. Vareikio progimnazijoms, Senamiesčio gimnazijos moksleiviams bei svečiams iš Jonavos rajono Kulvos Abraomo Kulviečio mokyklos.
Nuo sporto arenos link Joninių slėnio pėsčiųjų takai „pražydo saulėmis ir įvairiomis gėlėmis bei dovanomis”: „vėriniais”, „vazomis” ir kt. savo brangioms mamytėms. Daugelis  vaikų ir moksleivių užrašė svo vardus ir žodžius; „Aš labai Tave myliu , mama”.
Šis pleneras jau tapo tarptautiniu. Vaikai piešė Turkijoje, Islandijoje, Lenkijoje ir kitose šalyse. Todėl dabar lauksime filmukų apie šiose šalyse vykusius plenerus su nupieštų juostų ilgio duomenimis.
Linkime visoms mamytėms gražiai atšvęsti mamos dieną – gegužės 7-ją!

{gallery}Piesi{/gallery}

Skip to content